Kada?

petak 25.11.2022. godine, od 9:45 do 14:00 sati

Gdje?

Skupštinska dvorana Županijske palača Varaždinske županije, 

Franjevački trg 7, 42000 Varaždin

Okrugli stol “…U SVOJE IME I U IME SVIH HRABRIH ŽENA…”

Povodom Međunarodnog dana borbe protiv nasilja nad ženama pozivamo vas na:


Okrugli stol BORBA PROTIV NASILJA NAD ŽENAMA “…U SVOJE IME I U IME SVIH HRABRIH ŽENA…”

i stručni skup „MEĐURESORNA SURADNJA U PREVENCIJI I SUZBIJANJU NASILJA”

U organizaciji ovih događanja sudjeluju Varaždinska županija, Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu skrb, civilno društvo i hrvatske branitelje, Koordinacija za ljudska prava Varaždinske županije, Županijski tim za sprječavanje i borbu protiv nasilja u obitelji i nasilja nad ženama Varaždinske županije ; Županijski tim za borbu i sprečavanje nasilja u obitelji i nasilja nad ženama Međimurske županije, Udruga “Uz vas” , Društvo socijalnih radnika Međimurja i Centar za socijalnu skrb Čakovec.

Osim što su od suorganizatori iz dviju županija, jedinice lokalne samouprave i njihova tijela, ustanove socijalne skrbi, te udruge, skup ima međunarodni i umjetnički karakter. Raduje nas što ovakvim pristupom šaljemo poruku da je nasilje nad ženama multidimenzionalan problem – ne samo nekih resora – nego ozbiljan problem cijelog društva.

Program možete vidjeti OVDJE

Prijave sudjelovanja  molimo da pošaljete na adresu elektronske pošte: uz.vas2@gmail.com do 21.11.2022. do 15.00 sati.

Za dodatne informacije stojimo na raspolaganju:  Siniša Česi broj mobitela: 0989592085, Renata Sever  0996391920

Molimo prilikom prijave da naznačite iz koje ustanove dolazite, kao i jeste li član županijskog tima i kojeg.

Za sudjelovanje na ovom stručnom skupu nije predviđeno plaćanje kotizacije.

Stručni skup je prijavljen strukovnim komorama.


Veselimo se Vašem dolasku :)